Joro filtry do wody

Zmiękczacze
Tapworks
   E - Sklep
   O firmie
   Kontakt
   Realizacje
   Targi
   Rysunki montażowe   rysunek 1
  rysunek 2
  sposób montażu
   Ulotki
   Informacje:
  Skutki twardej wody
  Czy zmiękczać wodę
  Oszczędności
  Żyj zdrowo
  Mocne strony
  urządzeń

  Karta doboru
  Normy

   Promocje
   Nowości
   Odwrócona osmoza
   Osmoza Merlin
   Filtry do kuvhni
   Filtry do biura
   Filtry mechaniczne
   Zmiękczacze Joro
   -kompakt Softer
   -kompakt Crystal
   -2 elementowe Rider
   -2 kolumnowe Twin
   Zmiękczacze przem
   Zmiękcz. Tapworks
   Zmiękczacze Eco Rx
   Odżelaziacze
   Lampy UV
   Materiały eksploat.
   Komponenty
   Pompy dozujące
   Pompy do wody
   Pompy basenowe
   Oferta specjalna
Home >>>Zmiękczacze

(10kB)W skład wód różnego typu wchodzą związki ,nadające wodzie twardość /sole wapnia i magnezu/. Obecność tych związków powoduje osadzanie się kamienia kotłowego stwarzającego istotne kłopoty w eksploatacji urządzeń gospodarstwa domowego.

Nowoczesne i efektywne urządzenia firmy OSMONICS-AUTOTROL do uzdatniania wody pozwalają zapomnieć o problemie twardej wody. Usuwają one zarówno wapń i magnez z wody drogą filtracji przez warstwę złoża zmiękczającego .Do okresowego reaktywowania zdolności oczyszczających stosuje się sól, co pozwala dostarczyć wodę zmiękczoną w dogodny sposób. zmiekczanie Sterowanie pracą tych urządzeń /czasowe lub objętościowe/ zostało zaprojektowane i zrealizowane w ten sposób , aby zapewnić maksimum niezawodności i ekonomiki zużycia wody i soli na cykl regeneracji. Nowoczesne zawory AUTOTROL 255 / 960 w połączeniu elektronicznym, układem sterowania wykorzystują technikę mikroprocesorową w połączeniu z pomiarem ilości wody dając w efekcie układ sterowania oparty na aktualnym zapotrzebowaniu na wodę. Układ posiada wiele programowalnych parametrów co zapewnia możliwość skonfigurowania systemu odpowiednio do każdej możliwej sytuacji. Stąd całe urządzenie jest inteligentnym systemem uzdatniania wody.

Jakie korzyści osiągniemy zmiękczając wodę twardą: oszczędność środków piorących, tkaniny są trwalsze po praniu i płukaniu, nie ma zacieków na szklankach i kieliszkach, ochrona dla instalacji ciepłej wody, ochrona baterii sanitarnych, zmiękczona woda jest korzystna dla całej łazienki: koniec z plamami, obwódkami, innymi osadami, kąpiel w zmiękczonej wodzie daje nowe uczucie świeżości, zmywanie podłóg, kafelek i powierzchni drewnianych jest znacznie łatwiejsze i skuteczniejsze.

Zmiękczacze do wody SOFTER LUX

mają zastosowanie w mieszkaniach, domach jednorodzinnych, zakładach produkcyjnych, hotelach itp. Woda zmiękczona pozbawiona jest jonów wapnia i magnezu powodujących twardość tzw. kamień osadzający się na elementach wyposażenia łazienek lub kuchni. Zmiękczacze zmniejszają o 50% zużycie proszków do prania lub środków czystości. Miękka woda nie wysusza skóry, zapobiega powstawaniu łupieżu oraz alergii.

Ulotka pdf
Joro Softer

Zmiękczacze IW model Crystal i Crystal Plus

dzieki zastosowaniu żywic jonowymiennych usuwają z wody związki powodujące jej twardość. Charakteryzują się wysoka sprawnością działania i działaja bezobsługowo - proces płukania sterowany jest automatycznie. Zapewniają niezawodna i skuteczna eksplatację żywic przez wiele lat.
Posiada certyfikat CE i atest higieniczny PZH.

Ulotka pdf
Joro Crystal)

Zmiękczacze IW model Rider dwukolumnowe

dzieki zastosowaniu żywic jonowymiennych usuwają z wody związki powodujące jej twardość. Charakteryzują się wysoka sprawnością działania i działaja bezobsługowo - proces płukania sterowany jest automatycznie. Zapewniają niezawodna i skuteczna eksplatację żywic przez wiele lat.
Posiada certyfikat CE i atest higieniczny PZH.

Ulotka pdf
Joro Rider

Zmiękczacze IW model Twin IW dwukolumnowe

do pracy ciągłej. Dzieki zastosowaniu żywic jonowymiennych usuwają z wody związki powodujące jej twardość. Charakteryzują się wysoka sprawnością działania i działaja bezobsługowo - proces płukania sterowany jest automatycznie. Zapewniają niezawodna i skuteczna eksplatację żywic przez wiele lat.
Posiada certyfikat CE i atest higieniczny PZH.

Ulotka pdf
Joro Twin IW


W razie wystąpienia jakichkolwiek pytań prosimy bez wahania kontaktować się z naszym biurem handlowym, telefonicznie lub korespondencyjnie. 

JORO WATER SYSTEMS - 55-010 Żerniki Wrocławskie, ul. Długosza 2a,
tel.  71  31 13 320,  tel./ fax 71 31 13 479   tel. kom. 0 601 42 10 93, 607 47 62 30