Joro filtry do wody

Zmiękczacze
Tapworks
   Sklep
   O firmie
   Kontakt
   Realizacje
   Targi
   Rysunki montażowe   rysunek 1
  rysunek 2
  sposób montażu
   Ulotki
   Informacje:
  Skutki twardej wody
  Czy zmiękczać wodę
  Oszczędności
  Żyj zdrowo
  Mocne strony
  urządzeń

  Karta doboru
  Normy
   Promocje
   Nowości
   Odwrócona osmoza
   Filtry do kuchni
   Filtry do biura
   Filtry mechaniczne
   Zmiękczacze
   Zmiękczacze przem
   Odżelaziacze
   Lampy UV
   Materiały eksploat.
   Komponenty
   Pompy dozujące
   Pompy do wody
   Pompy basenowe
   Oferta specjalna

E - SKLEP - www.filtrywody.mobi - zapraszamy

Szanowni Państwo

   Jakość wody pitnej i do celów gospodarczych budzi poważne zastrzeżenia. Zdrowie ludzkie zagrożone jest nie tylko zanieczyszczeniami mechanicznymi, ale przede wszystkim substancjami chemicznymi rozpuszczonymi w wodzie np. metale ciężkie, azotany, pestycydy, detergenty, chlor, itp. Ponadto nadmierna ilość związków wapnia, magnezu, żelaza, manganu itp., powoduje w Główna siedziba koncernu OSMONICS - USA krótkim czasie awarie pieców CO, pralek, zmywarek, podgrzewaczy przepływowych, czajników bezprzewodowych i innych urządzeń gospodarstwa domowego. W związku z tym pragniemy zaproponować Państwu nasze produkty.

Nasza firma powstała w roku 1993. Jesteśmy przedstawicielem amerykańskiego koncernu OSMONICS. Bezpośrednio importujemy urządzenia do filtracji wody: komory filtracyjne, zmiękczacze, odżelaziacze, filtry z odwróconą osmozą do domu i firmy, lampy UV, AQUA-BAR, wkłady filtracyjne, membrany osmotyczne, złoża jonowymienne, węgiel aktywny, sól tabletkowa, części zamienne, magnetyzery itp. Nasze produkty posiadają atesty PZH i UDT oraz certyfikaty USA. Oferujemy je w konkurencyjnych cenach hurtowych i detalicznych, z różnorodną możliwością zakupu.( np. gotówka, raty).

Nasze urządzenia filtrują i uzdatniają wodę w mieszkaniach, domkach jednorodzinnych, kotłowniach, restauracjach, szpitalach, hotelach, pralniach, laboratoriach, drukarniach, zakładach FOTO, ogrodach itp. Ponadto oferujemy urządzenia do hydromasażu i kąpieli ozonowej do każdej wanny oraz technikę basenową która obejmuje: filtry, pompy, środki do dezynfekcji, akcesoria. Możecie Państwo liczyć na pomoc i wspólne rozwiązywanie spraw technicznych i marketingowych. 
Współpracujemy m.in z : Tapworks, Marmon Group, Osmonics, Autotrol, Fleck, Siata, Clack, USTM, Aquafilter, Osmoza, Aqua.

W razie wystąpienia jakichkolwiek pytań prosimy bez wahania kontaktować się z naszym biurem handlowym, telefonicznie lub korespondencyjnie.


Z poważaniem,

Robert Truszkowski
JORO Water Systems
 


JORO WATER SYSTEMS - 55-010 Żerniki Wrocławskie, ul. Długosza 2a,
  tel./ fax 71 31 13 479,  tel. kom. 0 601 42 10 93,   607 47 62 30