Joro filtry do wody

Zmiękczacze
Tapworks
   Sklep
   O firmie
   Kontakt
   Realizacje
   Targi
   Rysunki montażowe   rysunek 1
  rysunek 2
  sposób montażu
   Ulotki
   Informacje:
  Skutki twardej wody
  Czy zmiękczać wodę
  Oszczędności
  Żyj zdrowo
  Mocne strony
  urządzeń

  Karta doboru
  Normy

   Promocje
   Nowości
   Odwrócona osmoza
   Osmoza Merlin
   Filtry do kuchni
   Filtry do biura
   Filtry mechaniczne
   Zmiękczacze
   Zmiękczacze przem
   Odżelaziacze
   Lampy UV
   Materiały eksploat.
   Komponenty
   Pompy dozujące
   Pompy do wody
   Pompy basenowe
   Oferta specjalna

E - SKLEP - www.filtrywody.mobi - zapraszamy
Home >>> Odżelaziacze

(7kB)W wodach pochodzenia studziennego często występują przekroczone normy żelaza i manganu. Proces filtracji polega na napowietrzaniu wody poprzez aspirator , a następnie na strąceniu i odfiltrowaniu związków żelaza i manganu złożem katalitycznym. System filtracji jest całkowicie automatyczny.

W wodzie mogą np. występować związki, które są nietypowe i rzadko spotykane w wodzie i niebezpieczne np. azotany, azotyny, lub amoniak. W takiej sytuacji powinniśmy tą sprawę skonsultować z firmą zajmującą się uzdatnianiem wody, aby dobrać właściwą technologię do usunięcia niepożądanych substancji.

Dobór systemu filtrującego powinniśmy dobrać do jakości wody. Z pewnością trzeba wziąć pod uwagę cenę filtra, żywotność wkładów, oraz przewidywane koszta eksploatacji. Droższe filtry są bardziej skuteczne i mają dłuższą żywotność. Tańsze filtry nie zawsze oznaczają tanią eksploatacje.

Oferujemy urządzenia o wyd. do 300 m3/h Wszystkie urządzenia spełniają międzynarodowe normy ISO 9000, atesty PZH i certyfikaty UDT.

Odżelaziacze JORO IRON - IWO

dzięki zastosowaniu specjalistycznych złóż filtracyjnych usuwaja ponadnormatywne zawartości żelaza i manganu w wodzie. Charakteryzuja siię wysoka sprawnoscią uzdatniania, działaja bezobsługowo prosces płukania sterowany jest automatycznie. Zapewniaja niezawodną i skuteczną eksploatację złóż filtracyjnych przez iwele lat.

ulotka pdf
(6kB)

Odżelaziacze przemysłowe
Zła jakość wody ma szkodliwy wpływ zarówno na zdrowie człowieka jak i na instalacje i urządzenia. Występujące w wodzie związki żelaza i manganu powodują zarastanie instalacji, zażółcenie urządzeń sanitarnych i domowych. Odżelaziacze domowe serii TWO działają bezobsługowo - są sterowane automatycznie za pomocą głowicy czasowej - sterownik uruchamia proces regeneracji złoża wypełniającego po upływie określonego czasu. Kolumna wypełniona jest wysokowydajnym złożem o właściwościach katalitycznego utleniania.
(5kB)

ASPIRATOR - NAPOWIETRZACZ -
powoduje napowietrzenie wody przy odżelazianiu i odmanganianiu wody, co poprawia jeszcze skutecznej usunąć żelazo Fe i mangan Mn, oraz porawić mętość i barwę wody. więcej informacji tel. 601 42 10 93
(5kB)

ODŻELAZIACZ - ODMANGANIACZ - ZMIĘKCZACZ CRYSTAL RIGHT CR -
urządzenie które jednocześnie usuwa żelazo, mangan i wysoką twardośc wody ( kamień kotłowy ) - regeneruje się automatycznie ( oczyszcza się ) solą tebletkową ( worek 25 KG ) więcej informacji tel. 601 42 10 93
(5kB)


W razie wystąpienia jakichkolwiek pytań prosimy bez wahania kontaktować się z naszym biurem handlowym, telefonicznie lub korespondencyjnie.


 


JORO WATER SYSTEMS - 55-010 Żerniki Wrocławskie, ul. Długosza 2a,
  tel./ fax 71 31 13 479,  tel. kom. 0 601 42 10 93,   607 47 62 30