Joro filtry do wody

Zmiękczacze
Tapworks
E - SKLEP
   O firmie
   Kontakt
   Realizacje
   Targi
   Rysunki montażowe   rysunek 1
  rysunek 2
  sposób montażu
   Ulotki
   Informacje:
  Skutki twardej wody
  Czy zmiękczać wodę
  Oszczędności
  Żyj zdrowo
  Mocne strony
  urządzeń

  Karta doboru
  Normy

   Promocje
   Nowości
   Odwrócona osmoza
   Osmoza Merlin
   Filtry do kuchni
   Filtry do biura
   Filtry mechaniczne
   Zmiękczacze
   Zmiękczacze przem
   Odżelaziacze
   Lampy UV
   Materiały eksploat.
   Komponenty
   Pompy dozujące
   Pompy do wody
   Pompy basenowe
   Oferta specjalna

E - SKLEP - www.filtrywody.mobi - zapraszamy

Home >>> Odwrócoan Osmoza

(8kB)
URZĄDZENIE Z ODWRÓCONĄ OSMOZĄ

do oczyszczania wody pitnej działa samoczynnie bez energii elektrycznej
pod normalnym ciśnieniem 3 -5 barów.

Woda przechodzi przez 4 - stopniowy lub 5 - stopniowy proces filtracji:


proces filtracji RO-5 1. Wkład sedymentacyjny - woda wodociągowa przepływa przez 5 lub 20 mikronowy filtr wstępny w celu oddzielenia zawiesin takich jak: piasek, brud, insekty, włókna azbestu, rdza lub inne zanieczyszczenia.

2. Wkład sedymentacyjny - 1 lub 5 mikronów

3. Wkład węglowy - woda przepływa przez wysoko wydajny filtr z granulowanego węgla aktywnego lub bloku węglowego. Usuwa chlor, nieprzyjemny smak i zapach, rozpuszczony gaz, radioaktywny radon, DDT, lindan, benzopiren i uboczne produkty chloru jak chloraminy, trójchloroetylen itp.


4. Odwrócona osmoza - woda jest przetłaczana przez półprzepuszczalną membranę.Molekuły wody są oddzielane od nieczystości, oraz większości zanieczyszczeń chemicznych, a nawet szkodliwych bakterii i wirusów ( np. rozpuszczone części stałe, związki sodu, arsen, bar, kadm, sześcio- i trójwartościowy chrom, ołów, rtęć, selen, fluorki, azotyny, azotany, itp. ).Nieczystości są automatycznie wydalane do ścieku. Filtrowana woda jest przechowywana w 10 litrowym zbiornikuporównanie wielkości bakterii, wirusa i otworu w membranie

5. Węgiel aktywny liniowy - dodatkowy filtr z węglem aktywnym, który absorbuje ewentualne zanieczyszczenia organiczne i polepsza smak wody. Na życzenie klienta może być zamontowany mineralizator.
Woda trafia do odbiorcy przez dodatkową chromowaną wylewkę.
Wyposażenie dodatkowe na zamówienie: kolorowa wylewka, większy zbiornik, lampa UV, pompka, oraz inne dodatkowe akcesoria.

Urządzenie z Odwróconą Osmozą trafiło na listę NSF ( National Sanitation Foundation) Urządzenie jest zalecane przez NSF do wydatnego zmniejszenia zanieczyszczeń chemicznych w wodzie wodociągowej i studziennej.
sposób działania filtra osmotycznego Urządzenie z Odwróconą Osmozą jest rekomendowane przez Water Quality Association, oraz posiada polskie atesty PZH .

Kolejnym zestawem filtrów polecanych przez firmę JORO WATER SYSTEMS
są filtry z serii AQUAPHOR, których częścią składową jest AQUALEN, który zawiera unikatowe włókna węgla aktywnego. AQUALEN jest 10 razy bardziej efektywny niż granulowany węgiel aktywny używany przez producentów zwykłych filtrów węglowych. AQUALEN jest najskuteczniejszą znaną substancją do nieodwracalnego usuwania nawet śladowych ilości szkodliwych zanieczyszczeń i bakterii. Niezbędne do życia sole mineralne pełni pozostają w oczyszczonej wodzie. Oby twierdzenie L.Pasteura " CZŁOWIEK WYPIJA 90 % SWOICH CHORÓB" nie dotyczyło Państwa.

Pamiętajmy , że sami możemy wyprodukować wodę przydatną do picia, pieczenie, napojów, kostek lodu, parzenia kawy i herbaty, pielęgnacji niemowląt, zwierząt, roślin, w akwarystyce, itp.

W razie wystąpienia jakichkolwiek pytań prosimy bez wahania kontaktować się z naszym biurem handlowym, telefonicznie lub korespondencyjnie. 


JORO WATER SYSTEMS - 55-010 Żerniki Wrocławskie, ul. Długosza 2a,
  tel./ fax 71 31 13 479,   tel. kom. 601 42 10 93,  607 47 62 30