Joro filtry do wody

Zmiękczacze
Tapworks
E - SKLEP
   O firmie
   Kontakt
   Realizacje
   Zamówienie
   Rysunki montażowe   rysunek 1
  rysunek 2
  sposób montażu
   Ulotki
   Informacje:
  Skutki twardej wody
  Czy zmiękczać wodę
  Oszczędności
  Żyj zdrowo
  Mocne strony
  urządzeń

  Karta doboru
  Normy
   Promocje
   Nowości
   Odwrócona osmoza
   Osmoza Merlin
   Filtry do kuchni
     - flitry
     - wkłady
     - obudowy, części
     - akcesoria
   Filtry do biura
   Filtry mechaniczne
   Zmiękczacze
   Zmiękczacze przem
   Odżelaziacze
   Lampy UV
   Materiały eksploat.
   Komponenty
   Pompy dozujące
   Pompy do wody
   Pompy basenowe
   Oferta specjalna


E - SKLEP - www.filtrywody.mobi - zapraszamy
Home >>> Filtry do kuchni

NIE UŻYWAJCIE WŁASNEGO ORGANIZMU DO FILTROWANIA WODY

Nowo budowaną lub remontowaną kuchnię wyposażamy w nowoczesne meble, nową kuchenkę, lodówkę lub zmywarkę. Niestety zapominamy często o istotnym elemencie w naszej kuchni, mianowicie czystej wodzie, którą możemy bezpiecznie używać do celów spożywczych. nigdy nie możemy być pewni jakości wody w naszych kranach. Dlatego każdy z nas jest indywidualnie odpowiedzialny za zapewnienie sobie i swojej rodzinie wody o jak najwyższej jakości do celów spożywczych. Woda jest wszechobecna w naszym organizmie , aby mógł on jak najsprawniej funkcjonować. Dociera wraz z krwiobiegiem do wszystkich żywych komórek, dostarczając im niezbędnych związków organicznych i nieorganicznych (np. z pożywienia), uczestniczy w oczyszczaniu organizmu z produktów przemiany materii, rozprowadza ciepło i decyduje o sprawności termoregulacji. Pełni rolę rozpuszczalnika oraz wchodzi w skład płynów ustrojowych. Bierze udział w większości reakcji chemicznych przemiany materii, od których zależy nasze zdrowie. U noworodka jest jej ponad 80 proc., u dorosłych zwykle 50 - 60 proc. wagi ciała. 

SŁOWEM BEZ CZYSTEJ WODY NIE MA ŻYCIA

Na naszym rynku możemy kupić wiele filtrów, o różnych rozwiązaniach działania , budowy i cenach. Z pewnością istotnym warunkiem zakupu filtra do wody jest cena , ale nie tylko. Musimy pamiętać o skuteczności działania, cenie wkładów wymiennych, oraz co jest ważne o znormalizowanych wkładach wymiennych.
Ponieważ może się okazać ,że nie ma na rynku wkładów wymiennych do naszego filtra, i musimy cały filtr wyrzucić do kosza. Z pewnością w doborze właściwego filtra pomoże nam firma zajmująca się filtracją wody.
Firma JORO WATER SYSTEMS poleca w pierwszej kolejności filtry zbudowane z 2 ( MASTER 110 ) lub 3 ( MASTER 111) komór filtracyjnych 10 cali razem ze sobą zespolonych blaszką montażową. Filtry posiadają oddzielną wylewkę montowaną na blacie zlewozmywaka do wody spożywczej.

W zależności od jakości wody i życzenia klienta do komór filtracyjnych możemy włożyć różne wkłady np. sedymentacyjny 1,5, 20 mikronów, węgiel aktywny granulowany lub blok węglowy oraz wkład ceramiczny. 
Istotną cechą powyższych wkładów jest ich znormalizowany światowy wymiar 10 cali, dlatego będą pasowały do komór 10 cali opisanych wcześniej.
Z pewnością godny uwagi jest filtr z odwróconą osmozą , który jest rozbudowaną formą filtra MASTER 110 i MASTER 111.


W razie wystąpienia jakichkolwiek pytań prosimy bez wahania kontaktować się z naszym biurem handlowym, telefonicznie lub korespondencyjnie.


JORO WATER SYSTEMS - 55-010 Żerniki Wrocławskie, ul. Długosza 2a,
  tel./ fax 71 31 13 479,   tel. kom. 601 42 10 93, 607 47 62 30